Hodri meydan! Fenerbahçe’den Beşiktaş’a jet hızıyla yanıt

Spor Toto Muhteşem Lig’in 26. haftasında yaşanan olayların akabinde Beşiktaş’tan TFF ve ezeli rakiplerine yönelik çok sert açıklamalar geldi. Siyah-Beyazlılar, Muslera ve Osayi Samuel’in durumlarına ait VAR kayıtlarını, önümüzdeki F.Bahçe deribisinin VAR kayıtlarını istediğini açıkladı. Fenerbahçe, Beşiktaş’ın açıklamasını alıntılayıp TFF’nin vereceği her karara hürmet duyduklarını bildirdi.

BEŞİKTAŞ’TAN FENERBAHÇE’YE

Beşiktaş, Fenerbahçe

“VAR KAYITLARINI AÇIKLAYIN”

Siyah-Beyazlılar, Konyaspor-Galatasaray maçının son anlarında Muslera’nın Sehic’e yaptığı hareket, Alanya-F.Bahçe maçında Osayi Samuel’in rakibine yaptı faule ait konumların kayıtlarının yayınlanmasını talep etti. Ayrıyeten Siyah-Beyazlılar, önümüzdeki Beşiktaş- Fenerbahçe derbisinin kayıtlarının VAR kayıtlarını şimdiden talep ettiklerini duyurdu.

İşte Beşiktaş’tan yapılan o açıklama:

“Galatasaray’ın “ofsaytımsı” durumunu medyaya servis ederken masa başında karar alanlar, kulübümüzü alakası olmayan maç manzaralarıyla bahse dahil edenler, Galatasaraylı Muslera’nın ve Fenerbahçeli Samuel’in durumlarına ait VAR kayıtlarını da acilen kamuoyuyla paylaşmalıdırlar. Mete Kalkavan’ın bir anda fikir değiştirerek kırmızı karttan sarı karta yönelmesinin nedenini merak etmekteyiz. Keza Galatasaray kalecisi Muslera’nın Konyaspor kalecisi Sehiç’i itmesiyle doğan tereddütsüz kırmızı kartlık hareketinin sarı kartla geçiştirilmesinin kabul edilmesi mümkün değildir. Bundan sonrası için de kulüplerden talep gelmesi halinde her maçın VAR kayıtlarının kamuoyuyla paylaşılmasını istiyoruz.

“ÖNÜMÜZDEKİ DERBİNİN KAYITLARINI İSTİYORUZ”

Hatta ve hatta; oynayacağımız birinci maç olan Fenerbahçe derbisinin VAR kayıtlarının açıklanmasını da müsabakanın sonucu ne olursa olsun şimdiden talep ediyoruz.”

FENERBAHÇE’DEN JET SÜRATİYLE CEVAP

Sarı-Lacivertli kulüp, Beşiktaş’ın açıklamasıı alıntılayıp şu karşılığı verdi:

“VAR kayıtlarının açıklanması konusunda TFF’nin vereceği her karara hürmet duyacağımızı şimdiden açıklıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir