Sadık Güvenç 8 Mart’ta 8 bin gül dağıttı

Yüksel ERCAN / KOCAELİ (İGFA) – Seçime sayılı günler kala temposunu en üst düzeye çıkartan İYİ Parti Gebze belediye lider adayı Sadık Güvenç 08 Mart bayanlar gününü unutmadı.

Beraberinde İYİ Parti Gebze ilçe lideri Av. Uğur Demir, 14 mayıs tarihindeki genel seçimdeki Milletvekili adayı Yüksel Ercan, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye meclis üyesi adaylarından oluşan 250 kişilik partili ile dünya bayanlar gününde Gebzeli bayanlara jest yaptı.

Gebze kent meydanındaki İYİ Parti standı önünde buluşan Sadık Güvenç başkanlığındaki partililer sırası ile Kent meydanı-Eski Çarşı, yeni Çarşı, Eski adliye caddesi ve Tatlıkuyu caddesinde bulunan işyerlerinin tamamını ziyaret ederek bayanlara gül ikram etti.

KADINLARI BİR GÜN DEĞİL HER GÜN HATIRLAYACAĞIZ

Sadık Güvenç gül dağıtımı sırasında yaptığı konuşmada ‘’Bizler bayanları yalnızca 8 Martlarda hatırlayarak geriye kalan 364 günde yok sayanlara inat; her an, her dakika, her saat, her gün bayanların var olduğunu göstermeye devam edeceğiz. Bizler; bayanları aşağı görenlere, aciz görenlere, muhtaç görenlere inat; Türk bayanlarının yenilmez gücünü anlatmaya devam edeceğiz! Bizler bayanların başarılarından, mutluluğundan ve hatta gülüşünden bile rahatsız olanlara inat; Cumhuriyetimizin yeni asrını başarılı, memnun ve sevinç dolu bayanların omuzlarında yükselteceğiz! Hiç merak etmeyin, çok az kaldı!’’dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir